GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 13978198

nr 1397 8198

Skålfat

10 delar, Kina, diameter: 11-17 cm

Kondition: slitage, spricka/ sprickor, nagg

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:08:01

16/5 12:08:07 1      Vinnande bud